Bircan Silver

Bircan Silver, 2021'de Niğde'de kurulan Gümüş takı işletmesidir. Kuyumcular caddesinde fiziksel mağazasını açan Bircan Silver 2022'de E-Ticaret ile işlerini büyütmeyi planlamış ve benimle tanışmıştır. Onlara bu yolda öncülük etmekten gurur duyuyorum.

Bircan Silver, için yapmış olduğum bazı önemli çalışmalar sırayla şöyle;

Logo tasarımı
İlk logolarını bir matbaa ofisinde yaptıran bu işletme logoları içine sinmese de oldukça geciktiği için kullanıma mecbur bırakılmış. E-Ticaret sitelerini açarken logolarını beğenmediğimi ve daha sade ve modern olmasının daha yararlı olacaüını belirttim. Onlar da zaten memnun olmadıklarını söyleyince işe koyuldum ve firmalarına yakışır sade bir çalışma ortaya çıktı. Onlar bunu çok beğendi.

E-Ticaret Sitesi
Sitelerinde yine sadelikten yana olduklarını söylediler bende bu fikri beğendim sade görünümler her zaman ürünleri öne çıkarır ve müşterinin kafa karışıklılığını giderir. Böylece tam 8 günde E-Ticaret Siteleri satışa hazır bir şekilde yayınlandı. Onlar için Sanal Pos, Ek Ücretli Kapıda Ödeme Seçeneği ve Canlı Destek modülü ekledim ayrıca Müşterilerine Kişiye Özel ürünler yapabilmeleri için farklı bir modülü entegre ettim onlar bunu çok beğendi. :)

 

Info

Proje Teslimat Süresi: 8 gün

Müşteri: Bircan Silver

WordPress

Web Siteyi Gör

Sizin için Ne Yapabilirim?

//blade / php dynamic functionality