GarajStore Logo, Web, Grafik Tasarımları Çalışması

GarajStore, 2017'den beri benimle çalışmaktadır. İşletmenin kuruluşundan yükselişine her anında yanında bulundum. Bu benim için motivasyon kaynağı oluyor. Çalıştığım firmaların yükselişinden mutlu oluyorum ve bu yüzden de onların yükselmesi için elimden ne geliyorsa yapmaya çalışıyorum. Buna göre reklamlar veriyor, fikirler sunuyorum.

GarajStore için yapmış olduğum bazı önemli çalışmalar sırayla şöyle;

Logo tasarımı
İlk logoları biraz renkli ve kıvrımları olan yerel bir tasarımdı. 2 Yıl kullandıktan sonra onlara artık logonun güncellenmesini ve daha da modernleştirilmesi fikrini sundum. Bu fikrime olumlu baktılar ve Logolarını güncelledik.

E-Ticaret Sitesi
İlk sitelerini PrestaShop açık kaynaklı yazılımla yapmıştık. Kullanımının kolaylığıyla bundan gayet memnunlardı fakat sonrasında bir Wordpress eklentisi olan WooCommerce'in yenilenmesi ve kullanıcı dostu olmasıyla onlara güzel bir tema hazırladım ve demo bir site sundum bu siteyi çok beğendiler. Woocommerce'in fırsatlarından, entegre eklentilerinden, Mobil uygulamasından bahsettim ve sadece 42 saatte yeni sitelerini hazırlayıp yayınladım.

 

 

 

Kargo Poşetleri
İlk kargo poşetlerini tasarladığımda çok beğenerek yapmıştım. Mor ve Hardal renklerinde, arka kısmında firma bilgileri olan, Ön tarafında ise çeşitli tasarımlar ve komik sözler bulunan bir tasarımdı yıllarca kullandılar. Sonrasında ise artık neredeyse her firma tarafından yapıldığını saptadım ve onlara bir fikir daha sundum. Bir Dünya sorunu olan geri dönüşümden hepimiz oldukça şikayetçiyiz ve kargo poşetleri bantlı olduğu için tekrar kullanılamıyor, çoğunun üzerinde geri dönüştürülebilir yazsa da bu o kadar kolay olmuyor maalesef. Bu sebeple onlara Kanvas bez çantaları göstererek Kargo poşeti yerine bunları kullanmalarını söyledim. Böylece hem geri dönüşüme katkıda bulunacaklar hem de Müşterilerine küçük bir hediye vermiş olacaklardı. Bu fikrimi beğendiler ve hemen onlara çantaların üzerine basabilecekleri tasarımlar yaptım ve artık kargolarını bu şekilde gönderiyorlar. İki tarafta oldukça memnun ama asıl memnun olan üçüncü bir taraf var, Dünyamız.

 

Info

Aktif Proje Süresi: 5+ Yıl

Müşteri: GarajStore

WordPress

Web Siteyi Gör

Sizin için Ne Yapabilirim?

//blade / php dynamic functionality